Slovenska tekmovanja

Novo Mesto danes gosti finalni dan rokometnega spektakla

Foto: Danilo Kesič/MRK Krka Novo mesto

V dvorani Marof se je včeraj v organizaciji Moškega rokometnega kluba Krka in v sklopu Štukljevega leta zaključil prvi del sicer dvodnevnega mednarodnega turnirja »KRKA 2018«.

Uvodno tekmo sta odigrali ekipi MRK KRKA in RD Urbanscape Loka, kjer pa so zmago slavili domačini, varovanci trenerja Mirka Skoka, ki so Ločane premagali s 32:29 ( 16:16). Tako bodo Krkaši nocoj igrali tekmo za 1. mesto z ekipo SKA Minsk, ki je z rezultatom 32:25 ( 17:13)  premagala madžarsko zasedbo Csurgói Kézilabda Klub.

Rezultati tekem – petek, 10. avgust:

MRK KRKA – RD Urbanscape Loka  32:29 ( 16:16)

MRK KRKA: Rašo L. 1, Bevec 1, Didovič 2, Okleščen 3, Pršina 3, Irman, Jakše 3, Klemenčič 4, Rašo D., Papež 7, Kukman 5, Windischer, Matko, Florjančič 2, Tomić, Pavlin, Brajer.

RD Urbanscape Loka: Juričan, Dobaj, Božnar, Vrbinc  , Šibanc , Gartner 3, Dolenc, Jamnik 2, Jesenko M., Bradeško 1, Jeseničnik 1, Pipp 2, Bergant 1, Marinovič 1, Jesenko A. 5, Krivic 2, Bogdanič 4, Klemenčič.

Foto: Danilo Kesič/MRK Krka Novo mesto

SKA MINSK – Csurgói Kézilabda 32:25 ( 17:13)

SKA Minsk: Vailupau 4, Sotnik, Ushal 2, Dontsov 6, Altokhin 2, Nikulenkau 3, Harbuz 2, Rudz 1, Khadkevich 1, Kryvenka 3, Brouka 2, Bokhan 4, Zhyla 1, Maroz 2, Kishau, Khmialkou, Htryk.

Csurgói Kézilabda :  Zaponšek, Balogh, Kovačevič, Kerkovits 3, Nagy 1, Vasvari, Cehte 6, Hanusz 3, Hadžiomerović, Toskić, Astrashapkin 3, Toth 1, Vasić 4, Varju, Farkas, Szeitl 4.

Danes bosta odigrani še dve tekmi in sicer ob 18. uri tekma za 3.mesto, ekipi Krke in SKA Minsk pa čaka finalna tekma turnirja ob 20.uri.