INTERVJU

Kdo je Velenjčan, ki je s Trebnjem odščipnil točko matičnemu klubu?

Foto: Dominik Pekeč/ŠD Šport

Rokometaši Trima Trebnjega so na tekmi devetega kroga NLB lige na pomembnem gostovanju v Velenju prišli do pomembne točke, ki je bila zlata vredna. Glavni junak tekme pa je bil zagotovo trebanjski levoroki igralec – Gal Cirar, ki je Trimo v zadnji sekundi s črte sedmih metrov popeljal do pomembnega remija in tako odščipnil točko svojemu matičnemu klubu.

Foto: Dominik Pekeč/ŠD Šport

Gal Cirar, ki je na začetku letošnje sezone iz Jeruzalema prestopil v vrste trebanjskega Trima, je eden izmed glavnih adutov trenerja Benjamina Teraša. Trenutno se po devetih odigranih tekmah z 48-imi zadetki nahaja na četrtem mestu lestvice strelcev v NLB ligi.

Cirar, ki igra na položaju desnega krila, je odigral pomembno vlogo na tekmi proti Gorenju Velenju. Sprva je bil z enajstimi doseženimi zadetki najboljši strelec, v zadnji sekundi pa s črte sedmih metrov zadel še za remi Trebanjcev v Velenju, ki je bil glede na nadaljevanje prvenstva zelo pomemben (več o tekmi klikni TUKAJ).

Spodaj si poglej video intervju z Velenjčanom, ki trenutno brani barve Trima: