Tuja prvenstva

Igor Vori se vrača na rokometna igrišča

Foto: SEHA liga

Današnji rokometni večer na hrvaških rokometnih parketih prinaša hrvaški večni derbi med PPD Zagrebom in NEXE-jem iz Našic. Srečanje bo zaznamovala vrnitev hrvaškega legendarnega krožnega napadalca Igorja Vorija, ki se bo v ekipo iz klubskih pisarn vrnil zaradi težav na položaju krožnega napadalca.

Serijski hrvaški prvak PPD Zagreb in najresnejši kandidat zagrebških rokometašev v boju za naslov prvaka NEXE se bosta drevi ob 17.30 udarila v Našicah. Pred srečanjem končnice za prvaka v hrvaškem prvenstvu pa je trener Zagrebčanov Branko Tamše pripravil veliko presenečenje.

V ekipo aktualnih hrvaških prvakov se iz klubskih pisarn zaradi težav na položaju krožnega napadalca vrača legendarni nekdanji reprezentant Igro Vori, ki bo zaradi težav s poškodbami dobil vlogo v postavi. Če bo le možno, bo zdajšnji direktor hrvaške reprezentance zaigral prvič po 1. juniju, ko je takrat rokometne copate obesil prav s tekmo proti NEXE-ju v Kutiji šibica.