Eurofest 2018

Danes na sporedu zadnji dan 26. Eurofesta 2018!

Foto: Uroš Pihner/ŠD Šport

Danes bodo na 26. mednarodnem rokometnem turnirju Eurofest 2018, odigrane zadnje tekme. Organizatorji imajo danes precej dela z odhodi ekip, ki končujejo nastope na enem izmed največjih rokometnih turnirjev v Evropi.

Današnji dan je namenjen predvsem bojih za medalje ter končne uvrstitve. Tekme so se že začele ob 8. uri, zadnji dvoboji pa bodo na sporedu ob

Vrhunec dneva članski finale med Heart teamom in Elito

Vrhunec dneva bo zagotovo spektakel na centralnem igrišču (Ukmarjev trg) ob 18. uri, kjer se bosta v članskem finalu pomerila Heart team in Elita. Slednji so prejšnje leto osvojili prvo mesto, Heart team pa drugo mesto, kar pomeni, da gre za ponovitev lanskoletnega finala.

Elita je večinoma sestavljena iz rokometašev, ki igrajo v Kopru ter v Izoli. Med njimi so tudi Marko Matijašević, Luka Logar, Urh Jakob Poberaj in Nejc Planinc.

Heart team pa sestavljajo Jernej Poles, Nik Rantah, Bor Breznikar, Luka Magdalenič, Gabriel Franza, medtem ko je za finalni obračun vprašljiv le Jan Gorela.