NLB liga

VIDEO: Ključ do senzacije v Celju obramba

Foto: Dominik Pekeč/ŠD Šport

Trebanjski rokometaši še vedno ne morejo verjeti, do kakšne senzacije so včeraj prišli v celjskem Zlatorogu. S 26:31 (12:13) so namreč premagali aktualne državne prvake in jim zadali še drugo poraz v letošnji sezoni. Eden izmed glavnih razlogov za slavje pa je bila prav obramba, na čelu z vratarjem Urhom Brano, ki je zaustavil trinajst strelov.

Brana je bil včeraj eden izmed ključnih členov ob senzaciji Trebanjcev v Zlatorogu. Trimo si je včeraj ne glede na vse izboril pomembno zmago, s katero je še vedno ostal v upih za preboj med TOP 6, kar posledično prinaša tudi igranje z najboljšimi slovenskimi klubi.

V Trebnjem je letos bilo že kar nekaj tekem, da so odločili vratarji. Brez njih je praktično nemogoče zmagati, tako da je bila včeraj prav obramba ključ do senzacije v Celju. Urh Brana je bil s trinajstimi obrambami eden izmed junakov tekme.

Spodaj si poglej, kaj je povedal Brana po tekmi: