Tuja prvenstva

VIDEO: Janc v Nemčijo ali Španijo?

Foto: Dominik Pekeč/ŠD Šport

Slovenski rokometni reprezentant Blaž Janc je po naših t.i. menedžerskih virih zelo blizu selitvi v katalonsko Barcelono, katera ga je v svoje vrste vabila že pred dvema letoma iz celjskega kluba. Nekdanji pivovar pa je za naš portal potrdil, da ima poleg Kataloncev še zanimanje iz nemškega THW Kiela.

Janc naj bi se poleti 2020 preselil iz Kielc v Barcelono. Dvaindvajsetletnemu levorokemu reprezentantu po koncu naslednje sezone poteče pogodba s poljskimi prvaki in zato utegne prestopiti v Španijo. Kljub temu se obeta še ena možna desrtinacija, in sicer nemški velikan THW Kiel, katerega je član tudi slovenski organizator igre Miha Zarabec.

Janc je tudi nam potrdil zanimanje obeh velikanov, odločil pa se bo v prihodnjih tednih.

Spodaj preveri, kaj je dejal ob zanimanju Špancev in Nemčije: