Liga NLB

VIDEO: Čudič ostaja v Ormožu?

Bojan Čudič je v ormoškem klubu pustil izjemen pečat. Foto: RK Jeruzalem Ormož

V petek je z zadnjim kolom padel zastor nad letošnjo sezono v Ligi NLB. Rokometaši Jeruzalema so pred domačo publiko gostili Dobovo in že četrtič letos morali priznati premoč. Po tekmi je pred klubsko kamero stopil legendarni kapetan Bojan Čudič – Hugo, ki je spregovoril o prihodnost njegove rokometne poti.

Izkušeni rokometaš Bojan Čudič je eden izmed najstarejših igralcev v domačem prvenstvu. Odigral je že več kot 16 sezon v prvoligaškem tekmovanju, vendar prav vse v dresu Ormoža. K slednjemu se je napotil iz Celja Pivovarne Laško, kjer priložnost za člansko ekipo ni dobil. Celjan tako že celo kariero igra pri Vinarjih, prav tako pa jo tam želi tudi končati.

Po tekmi z Dobovo je stopil pred klubsko kamero in novinarju Urošu Krstiču zaupal njegove načrte za prihodnost. Kariero želi končati v Ormožu, obenem pa bo tam igral tudi v prihodnji sezoni.

Spodaj si oglej, kaj je dejal Čudič o njegovi prihodnosti (OD 1:26):