EHF Liga prvakov

V Trebnjem pripravljajo presenečenje Stašu Skubetu

Foto: RK Trimo Trebnje

Danes bo v športnem parku Trebnje ob 18. uri potekal sprejem za aktualnega evropskega klubskega prvaka Staša Skubeta, ki se v domač kraj vrača le za en dan, saj ga jutri čaka let proti dopustu, in sicer na Tajsko.

Ta vikend so bile vse oči uprte v finalni turnir EHF Lige prvakov, kjer smo dobili novega evropskega klubskega prvaka. Lani so presenetljivo slavili rokometaši francoskega Montpellierja, katerega je član tudi slovenski reprezentančni kapetan Vid Kavtičnik. Letos pa je ta naslov nepričakovano, vendar zasluženo pripadel Makdeoncem, katerim je na srednjem zunanjem diktiral Staš Skube.

Otroku Trima v Trebnjem pripravljajo prav poseben sprejem, ki bo, kot so sporočili iz kluba, z glasbenim presenečenjem.

Staš Skube je v Trebnjem pustil ogromen pečat in kariero želi končati tudi v Trimu. Foto: RK Trimo Trebnje

»V torek, 4. junija, ob 18. uri bo Rokometni klub Trimo Trebnje v športnem parku Trebnje organiziral sprejem aktualnega evropskega klubskega prvaka Staša Skubeta, ki se je ta vikend z makedonskem Vardarjem veselil naslova v EHF Ligi prvakov. Obeta se pester spremljevalni program z glasbenim presenečenjem in prihod otroka trebanjskega kluba v domači kraj,« so zapisali v sporočilu za javnost.