Reprezentančni rokomet

Slovenski kadeti v Zrečah ugnali Italijo

Slovenska kadetska reprezentanca je v okviru priprav izbrane vrste v ponedeljek v Zrečah odigrala pripravljalno srečanje z Italijo in tesno zmagala s 27:25 (14:12).

Slovenski kadeti, ki so na nedavnem SP-ju zasedli deveto mesto, so v ponedeljek v Zrečah odigrali pripravljalno srečanje s sovrstniki iz Italije. Varovanci selektorja Janeza Klemenčiča so v tekmo krenili zelo dobro in že v uvodnih minutah imeli prednost v svojih rokah. Na odmor so odšli s prednostjo dveh zadetkov (14:12), v drugem polčasu pa še povišali prednost in ob koncu slavili z izidom 27:25.

Najboljši strelec slovenske izbrane vrste sta bila s petimi zadetki Teo Jezernik in novinec v reprezentanci, Dino Mustafić.