Reprezentančni rokomet

Slovenske mladinke ta vikend gostovale v Švici

Slovenska mladinska ženska reprezentanca je ta konec tedna gostovala v Švici in s tamkajšnjimi sovrstnicami odigrala tri pripravljalne tekme. Varovanke selektorja Bojana Voglarja so zabeležile tri visoke poraze, a dodajmo, da je Švica vendarle razred višje v primerjavi z našimi rokometašicami.

Slovenke so se na pot v Švico podale v poznih večernih četrtkovih urah. Sledila je večurna pot v švicarsko mesto Zug. Prvo tekmo so odigrale že dan kasneje in v prvem polčasu nudile dostojen odpor, saj se je prvi polčas končal s 15:10. V drugem delu pa je koncentracija popolnoma padla in Švica je slavila s 30:19.

Tudi v drugo je Švica visoko zmagala z rezultatom 30:20, svojo moč pa je še povečala tudi na včerajšnji tekmi in slovensko izbrano vrsto ugnala za +15 (33:18).