Luka Žvižej odhaja v Maribor

Luka Žvižej je po izteku pogodbe s Celjem pred vrati novega kluba. Zanj se zanima RK Maribor Branik, katerega je prevzel Marko Šibila. Po odhodu Matica Verdinka je sedaj nastala vrzel, katero jo bo po vsej verjetnosti zapolnil 36-letnik. Bivši Celjan naj bi bil tudi v kontaktu z Ribnico, zaradi odhoda Jana Puclja. Zanj naj bi se zanimal tudi Kiel, zaradi poškodbe Raula Santosa, a se je odločil za švedskega reprezentanta Emila Frenda Öforsa.

Blizu Maribora tudi Klemen Cehte?

Po poročanju Dela naj bi v prihodnji dneh Mariborčane okrepil tudi nekdanji reprezentant Klemen Cehte, ki je trenutno igral v Dubaju, sedaj pa naj bi postal prosti igralec. Včeraj pa je vodstvo kluba potrdilo odhod Matica Verdinka in potrdilo novo okrepitev Andrisa Celminša, ki je v Gorenje prišel leta 2014 in prvi dve sezoni preživel v Ribnici. Minulo sezono je igral pod vodstvom pomočnika selektorja slovenske reprezentance Urošem Šerbcem. Estonec igra na poziciji desnega krila oz. desnega zunanjega.

Glavni urednik rokometnega portala ŠD Šport