Liga NLB

Hrvaški vratar zapušča Maribor

Foto: MP Produkcija

Izkušeni hrvaški vratar Marin Đurica zapušča mariborski klub še pred samim pričetkom sezone. Čeprav je še januarja podpisal novo pogodbo, pa vendarle iz štajerske prestolnice odhaja v drugo nemško ligo.

Đurica je od prihoda v Maribor veljal za enega izmed najboljših vratarjev Lige NLB. Z več kot 12 povprečnimi obrambami na tekmi ima za seboj vrhunsko sezono, zato ni presenečenje, da so se zanj zanimali tudi klubi iz druge nemške lige.

Okrepil bo vrste TuS Ferndorfa, ki je letošnjo sezono v drugem najkakovostnejšem rangu nemškega klubskega rokometa zaključil na osmem mestu.

»Klub se Marinu zahvaljuje za vse odlične predstave v zadnjih sezonah in mu v nadaljevanju kariere želi ogromno uspehov,« je mariborski klub zapisal v izjavi za javnost.

More in Liga NLB