INTERVJU

Anže Ratajec danes ob 18.30 proti matičnemu klubu #INTERVJU

Foto: Danilo Kesič/MRK Krka Novo mesto

Te dni se avstrijski prvoligaš Ferlach, ki ga vodi slovenski trener Ivan Vajdl, mudi na manjših pripravah v Sloveniji. Prvo pripravljalno tekmo so odigrali že prejšnji petek, ko so klonili proti novomeški Krki.

Prva pripravljalna tekma za avstrijski Ferlach se je končala s porazom. Boljša je bila ekipa novomeške Krke z rezultatom 29:26, včeraj pa je bodoči prvoligaš SVIŠ iz Ivančne Gorice vknjižil še drugo zmago v svojem pripravljalnem obdobju. Avstrijsko moštvo je premagal z 29:23. Ferlach bo danes ob 18.30 odigral še tretjo pripravljalno tekmo, tokrat ga čaka Trimo Trebnje. Več o predstavitvi ekipe klikni TUKAJ.

Slovensko kolonijo v Borovljah sestavljajo Ivan Vajdl (trener), Dino Jurinić, Izudin Mujanović, Domen Ošlovnik, medtem ko so klub pred začetkom te sezone okrepili še Rok Golčar ter Blaž Kleč (oba Gorenje Velenje) in Anže Ratajec (Trimo Trebnje). Slednji je pred prihodom v Ferlach igral še za Gorenje Velenje, Trebnje in madžarski Csurgo.

DALJŠI VIDEO INTERVJU PRED ZAČETKOM SEZONE Z ANŽETOM RATAJCEM: