Tuja prvenstva

V prometni nesreči umrl hrvaški rokometaš

Foto: RK PPD Zagreb

Naši južni sosedi Hrvati poročajo o prometni nesreči, ki se je končala s smrtnim izidom. Umrl je namreč talentirani hrvaški rokometaš Josip Bepo Kadija, sicer član RK PPD Zagreba.

Bepo Kadija je danes preminil v prometni nesreči. Že pred dnevi smo o enaki tragediji poročali pri Frederiku Larssonu, tokrat tragične novice prihajajo z južne sosede Hrvaške. »Z veliko žalostjo in nejevero izražamo sožalje družini in prijateljem tragično preminulega Josipa Bepa Kadije,« so zapisali pri hrvaškemu prvaku PPD Zagrebu, ki ga vodi nekdanji slovenski selektor Veselin Vujović.

Josip Bepo Kadija je v Zagrebu igral od leta 2015, v lanski sezoni pa na posoji preživel pri Maksimirju Pasteli. »Spominjali se ga bomo kot nasmejanega, lepo vzgojenega, prijaznega in veselega fanta,« so dodali v klubu.

More in Tuja prvenstva