Liga NLB

Topolovec na Kodeljevem do 2022

Foto: Dominik Pekeč/ŠD Šport

LL Grosist Slovani po vrnitvi med prvoligaše resno računa na borbo za obstanek. V minuli sezoni je bil eden izmed pomembnejših členov tudi Tim Topolovec, ki na Kodeljevem ostaja do 2022.

Topolovec, sicer otrok celjskega klub, je v knežjem mestu igral do mladinske konkurence. V sezoni 2014/2015 je prestopil na Kodeljevo k Slovanu, tam je dobil kar nekaj potrebnih prvoligaških izkušenj, a se nato preselil za eno sezono na Škofljico. V prestolnico se je vrnil na začetku letošnje sezone in odlično tvoril levokrilni položaj skupaj s Stašem Jovičičem.

»Z veseljem sporočamo, da član našega kluba do konca sezone 2022 ostaja Tim Topolovec,« so zapisali na uradni Facebook strani LL Grosist Slovana.

Prvoligaške tekme se na Kodeljevo ponovno vračajo po dveh letih. Trener Aleš Repina bo imel na voljo precej zanimivo zasedbo, več o novincih pa v prihodnjih dneh.

More in Liga NLB