Liga NLB

Tadej Mazej je novi član Celjanov

Foto: RK CPL

Tadej Mazej je novi član Celjanov

Pivovarji so se dogovorili za prihod mladega reprezentanta Tadeja Mazeja, ki se je po slovesu iz Velenja odločil storiti korak naprej.

Mazej je v preteklosti nastopal za vse selekcije velenjskega Gorenja, v sezoni 2015/2016 debitiral v članski konkurenci, svoj potencial pa kazal tudi na državni ravni. Eden izmed največjih uspehov je naslov mladinske reprezentance v Celju na EP do 20 let. V Zlatorog se ponovno vrača, a zdaj kot član celjskega kluba, s katerim je podpisal triletno pogodbo.

»Izjemno sem vesel, da bom v naslednjih sezonah nosil dres Celja Pivovarne Laško. Zavedam se, da so cilji kluba vsako leto zelo visoki, kar me še bolj motivira, da bom doprinesel ekipi in osebnemu napredku,« je za spletno klubsko stran povedal Mazej.

Ime in priimek: Tadej Mazej
Rojstni datum: 31. 7. 1998