EHF Liga prvakov

Staš Skube bivšemu trenerju: “Še enkrat si pokazal, kakšna oseba si!”

Foto: Pick Szeged
Staš Skube je še navduševal v dresu salamarjev, nato pa kar naenkrat zapustil klub. Foto: Pick Szeged

Na drugem nedeljskem povratnem obračunu četrtfinala EHF Lige prvakov sta se na Madžarskem udarila MOL Pick Szeged in Vardar Skopje, ki je na povratno srečanje odpotoval s prednostjo osmih golov (več o prvi tekmi TUKAJ).

Edina ekipa s področja nekdanje skupne države Jugoslavije, ki bo nastopila v Kölnu, je skopski Vardar iz Makedonije, ki se je na sklepni turnir četverice uvrstil že tretje leto zapored.

V taboru aktualnih madžarskih prvakov je vladalo ogromno razočaranje, kar je na novinarski konferenci po tekmi kazal tudi španski strokovnjak Juan Carlos Pastor in jo kar zapustil. Navdušil je slovenski organizator igre Staš Skube, kateri je še junija lani branil barve salamarjev in takoj po sezoni podaljšal pogodbo, nato pa ga je Pastor kar preko SMS sporočila odslovil na koncu meseca.

V razpravo na tiskovni konferenci po tekmi se je vključil tudi otrok trebanjskega kluba in mu jasno povedal: »Odidi, odidi. Spet si dokazal, kakšen človek si!«

Spodaj si oglej, kako je Skube hitro utišal Pastorja: