Slovenska tekmovanja

Robert Šafarič prihaja v Herz Šmartno

Foto: Slavko Kolar/ŠD Šport

Nekdanji slovenski reprezentant Robert Šafarič po nekaj letih zapušča celjski klub in v prihodnji sezoni prevzema starejše dečke A in mladinsko ekipo Herz Šmartnega.

Robert Šafarič se od Celja poslavlja po nekaj letih, v prihodnji sezoni pa se odpravlja k novim izzivom naproti. Izkušeni pivovar bo prevzel starejše dečke A in mladince Herz Šmartnega. Njegove izkušnje bodo mladim talentom vsekakor pripomogle, saj je odigral 31 tekem za člansko reprezentanco in prispeval 42 zadetkov.

»Veseli smo, da smo se dogovorili z Robijem za sodelovanje. Naše društvo je s tem pridobilo kvalitetnega in delavnega trenerja, ki nam bo s svojim znanjem in izkušnjami zelo pomagal pri ciljih našega društva,« so sporočili iz kluba.

More in Slovenska tekmovanja