Liga NLB

Ribničani v prihodnji sezoni s tremi novinci

Foto: Dominik Pekeč/ŠD Šport

Ribničani v prihodnji sezoni s tremi novinci

Rokometaši Rika Ribnice so po dveh sezonah znova osvojili drugo mesto v državi, domači trener Damjan Škaper pa že razmišlja o načrtih za prihodnost. Poslovili se bodo David Kovačič, Miha Tomšič in Risto Vujačić, vodstvo pa je pred začetkom julijskih priprav predstavilo tri novince.

Ribničani so minulo sezono končali na odličnem drugem mestu, a v mestu suhe robe je nekaj skrbi zaradi obetajoče krize, ki jo je povzročil koronavirus. Finance bodo pri številnih rokometnih klubih precej ohromljene, a to ne sme povzročiti veselja ob dobrih rezultatih.

Vodstvo kluba se je dogovorilo s tremi novinci. V Ribnico se po enoletni posoji vrača Uroš Miličevič, ki bo prvič okusil igranje med prvoligaško elito. Črto šestih metrov bo z Brinom Cimermanom tvoril stari znanec Aleksander Atanasov, namesto Rista Vujačića pa prihaja hrvaški levičar Kristjan Ekseričić.

Slednji je nazadnje igral v španski Cuenci, Atanasov v Urbanscape Loki, medtem ko se Miličevič seli iz prestolnice.

Glavni urednik rokometnega portala ŠD Šport

More in Liga NLB