1. B DRL

V SVIŠ prihaja obetavni Krkaš

Foto: RK SVIŠ Ivančna Gorica

V SVIŠ prihaja obetavni Krkaš

Znano je, da Matej Košir in Simon Stopar po sezoni zapuščata ivanške vrste. SVIŠ je že potrdil tri novince (Komar, Hasić, Jerlah), črto šestih metrov pa bo z Robertom Tekavcem v prihodnji sezoni tvoril perspektivni Novomeščan Kristjan Windischer.

Windischer v minuli sezoni ni imel vidne vloge v članskem moštvu, saj sta imela prednost Dino Rašo ter Jan Bevec. Njegova prioriteta je bila mladinska konkurenca, v novi sezoni pa je želel minutaže med člansko druščino. Odpravlja se na kaljenje v Ivančno Gorico.

“Od nove sezone pričakujem borbo za vrh lige, saj imamo mlado in simpatično ekipo in zveste navijače ter domačo dvorano, kjer nas bo težko premagovati. Navijačem želim sporočiti, da bom vsako tekmo dal svoj maksimum, da bom kar se da pomagal ekipi, da bomo vsako tekmo vzeli 2 piki. Prihajajoče sezone se zelo veselim in upam, da bomo izpolnili svoje cilje,” je za klubsko spletno stran dejal Windischer, včerajšnji slavljenec.

Glavni urednik rokometnega portala ŠD Šport

More in 1. B DRL