Connect with us

Liga NLB

Petra Mičoviča bo na klopi zamenjal Uroš Rapotec

Foto: Slavko Kolar

Petra Mičoviča bo na klopi zamenjal Uroš Rapotec

Potem ko nam je Peter Mičovič na lep nedeljski popoldne potrdil, da ni več trener Kopra, so v upravi kluba hitro našli zamenjavo zanj. Na trenerski stolček članske ekipe se bo usedel kar igralec – Uroš Rapotec, ki bo letošnjo sezono izpustil zaradi operacije kolena.

Koprčani so po sporazumni prekinitvi pogodbe s Petrom Mičovičem (več o tem klikni TUKAJ), hitro našli zamenjavo za nekdanjega trenerja ženske ekipe Izole. Na trenerski stolček se bo namreč usedel kar Uroš Rapotec – igralec, ki bo letošnjo sezono izpustil zaradi poškodbe kolena. Rapotec še nima trenerskih izkušenj v članski kategoriji, ampak trenutno vodi le mlajše kategorije.

Uroša Rapotca na trenerskem stolčku Kopra čaka zelo težko delo. Foto: Boštjan Vidrajz

Koprčane ta petek čaka pomembno gostovanje pri Dolu, nato pa 17.10. še vroč derbi v Bonifiki s Celje Pivovarno Laško.

»Z veliko mere odgovornosti sprejemam funkcijo trenerja članske ekipe. Zavedam se, da nas čaka težko delo. Smo v situaciji, ko moramo držati skupaj, biti tiho in delat. Verjamem, da lahko s pravilnim pristopom obrnemo krivuljo rezultatov navzgor,« je za klubsko spletno stran povedal 34-letni Primorec.

Glavni urednik rokometnega portala ŠD Šport

Click to comment

Leave a Reply

Vaš e-naslov ne bo objavljen.

https://www.facebook.com/lindapskmdoo/

More in Liga NLB