Tuja prvenstva

Nekdanji prvoligaški bombarder prevzem Tajnikov Linz

Foto: Linz Handball

Nekdanji prvoligaški bombarder prevzem Tajnikov Linz

Pred več kot desetletjem je blestel v dresu Ajdovščine in Izole ter se redno uvrščal med najboljše strelce slovenskega prvenstva. Poznajo ga le največji poznavalci prvoligaškega rokometa. Govorimo seveda o srbskemu rokometašu Milanu Vunjaku, ki je poročen s Slovenko, zdaj pa bo prevzel Linz slovenskega legionarja Jana Tajnika.

Milan Vunjak je zadnja leta preživel v Avstriji. Med drugim je lani vodil ekipo avstrijske lige na tekmi zvezd proti avstrijski članski izbrani vrsti, skupaj z Alešem Pajovičem. Zdaj bo prevzel zasedbo Linza, pri kateri igra tudi slovenski krožni napadalec Jan Tajnik.

»V čast mi je, da imam zaupanje upravnega odbora kluba. Veselim se tega izziva in z ekipo se bom maksimalno potrudil za uspehe,« je ob prevzemu dejal Vunjak.

Glavni urednik rokometnega portala ŠD Šport

More in Tuja prvenstva