Foto: osebni arhiv

Jernej Poles nova moč Izolanov

Foto: osebni arhiv

Jernej Poles nova moč Izolanov

Vzporedno z bližanjem priprav za novo sezono, se izolski igralski mozaik vse bolj polni. Danes je člansko vrsto uradno okrepil Jernej Poles.

V novi sezoni, ki se bo pričela septembra, bo izolski dres oblekel Jernej Poles, ki je letos igral pri Jadranu Kozini in si z njim v zadnjih krogih tekmovanja zagotovil obstanek v 1.B ligi.

Jernej, ki se najbolje znajde na mestu srednjega zunanjega igralca, je ob tej priložnosti povedal: »Vesel sem, da bom igral za klub z jasnimi in visokimi ambicijami. Želim si napredovanja in uresničitve ciljev kluba. Ob tej priložnosti bi se rad zahvalil matičnemu klubu RD Jadran Škerjanc za vse, kar mi je dal.«

Poleg Jerneja Polesa sta Izolo v letošnji sezoni okrepila še Rok Gašperšič (Kozina) ter vratar, Jasmin Hušić (Sarajevo).

Preberite si še:

Izolani pripeljali bosanskega vratarja

Izola z novim trenerjem in pomočnikom ter prvo okrepitvijo

Glavni urednik rokometnega portala ŠD Šport