Foto: uradna spletna stran PAOK-a

Prestopi

Teja Ferfolja odslej za grški PAOK!

Foto: uradna spletna stran PAOK-a

Teja Ferfolja odslej za grški PAOK!

Slovenska rokometna reprezentantka Teja Ferfolja ima nov klub! Od prihodnje sezone dalje bo namreč igrala za grškega velikana PAOK, ki je letos osvojil naslov grškega podprvaka.

27-letna Teja Ferfolja, ki igra na položaju krožne napadalke, je nazadnje igrala pri romunskemu CSM Romanu ter v državnem prvenstvu osvojila 8. mesto. Tokrat jo čakajo novi izzivi. Seli se namreč v Grčijo, kjer bo branila barve PAOK-a.

PAOK bo Ferfoljin tretji klub v tujini. Nekdanja igralka Mlinotesta Ajdovščine je v preteklosti igrala še za švicarski Thun. Goričanka je z grškimi podprvakinjami podpisala enoletno pogodbo.

»Vesela sem, da sem podpisala za PAOK. Mislim, da bo ekipa precej kvalitetna in imela visoke ambicije. Jaz bom dala vse od sebe, da zadovoljim upravo, z disciplino in ustrezno podporo pa bo vse lažje,« je ob prihodu v Grčijo izjavila Ferfolja.

Glavni urednik rokometnega portala ŠD Šport