Tuja prvenstva

Ferlach še naprej z navezo Kleč-Golčar

Foto: ŠD Šport

Slovenska izkušena naveza Rok Golčar-Blaž Kleč, ki se je poleti 2017 preselila v avstrijski Ferlach, bo tam igrala še vsaj eno leto.

Tako Golčar kot Kleč sta imela kar nekaj ponudb pred začetkom naslednje sezone, med drugim tudi iz Slovenije. Zaradi odličnih finančnih pogojev bosta še naprej branila barve avstrijskega prvoligaša, ki se je letos prvič v klubski zgodovini prebil v končnico za prvaka.

Poleg Golčarja, ki je s klubom podaljšal sodelovanje za dve leti in Kleča, kateri se je dogovoril za eno sezono, izmed Slovencev v Ferlachu igrata še Matic Kotar ter Izudin Mujanović, trener je nekdanji strateg Rika Ribnice Siniša Markota, v vratnicah pa blesti donedavni čuvaj mreže Dobove, Ivan Budalić.

More in Tuja prvenstva