Liga NLB

Velenjčan Haseljić nekaj mesecev brez rokometa

Foto: Dominik Pekeč/ŠD Šport

Velenjčani bodo v nadaljevanju sezone oslabljeni za levorokega Ibrahima Haseljića, ki ga zaradi poškodbe desnega kolena čaka večmesečno okrevanje.

Haseljić (levo) si reprezentančno slačilnico deli skupaj s trebanjskim ostrostrelcem, Dinom Hamidovićem (desno). Foto: Dominik Pekeč/ŠD Šport

Talentirani Haseljić je v Slovenijo prišel v sezoni 2016/2017 iz vrst matičnega kluba Gradačac. Kazal je zares izjemen potencial, medtem ko zdaj nosi pomembno vlogo v članski zasedbi velenjskega kluba. Letos je v domačem prvenstvu odigral 18 tekem in dosegel 35 zadetkov, zadnjo tekmo pa odigral proti Ormožu.

V mesecu februarju je staknil poškodbo kolena, prejšnji teden je bil celo operiran, zato ga čaka večmesečno okrevanje. »Ibro, tvoja črno-rumena družina ti želi čim uspešnejšo rehabilitacijo in pa seveda, da se čim hitreje vrhunsko pripravljen vrneš nazaj na rokometna igrišča!« so zapisali na velenjski Facebook strani po operaciji talentiranega bosanskega reprezentanta.

More in Liga NLB