Evropska tekmovanja

Urh Kastelic z odlično obrambo popeljal Zagreb do zmage!

Ambasador športnega podjetja eleven.si  in aktualni slovenski reprezentant Urh Kastelic, je z izjemno obrambo v zadnji minuti tekme rokometne lige prvakov poskrbel, da je njegova ekipa RK Zagreb pwremagala ekipo HBC Nantes, ki sicer igra v Erima opremi.

Rokometaši Zagreba so v 12. krogu rokometne lige prvakov doma gostili francosko ekipo Nantes. Slednji igrajo v Erima opremi in so pred dvobojem veljali za favorita, saj zasedajo drugo mesto v skupini. A se Urh Kastelic in soigralci niso predali. Z odlično igro so zmagali z rezultatom 23:22. Ključen trenutek tekme pa je bila zadnja minuta, ko je naš Kastelic z izjemno parado obranil strel igralcu Nantesa – Eduardu Gurbindu in poskrbel za navdušenje v polni dvorani ter veselje svoje ekipe. Ter seveda za zmago.

Urh je sicer na tekmi zbral pomembnih 10 obramb in bil tako pomemben člen igralcev Zagreba.