Uncategorized

URADNO! Kenan Bajrić novi (stari) soigralec Andraža Šporarja!

Foto: Slovan Bratislava

NK Olimpija Ljubljana sporoča, da bo osrednji branilec Kenan Bajrić svojo kariero nadaljeval pri slovaškem Slovanu iz Bratislave.

Trener Igor Bišćan in športna stroka kluba z Mladenom Rudonjo na čelu ni bila naklonjena Bajrićevemu prezgodnjemu odhodu iz Olimpije. Na koncu je zaradi izjemno hudega pritiska igralca in njegove družine predsednik Olimpije Milan Mandarić sprejel težko odločitev, saj ni želel imeti v klubu igralca, ki v Ljubljani ni več hotel ostati.

Bajrić je k Olimpiji prišel poleti leta 2011, prvo tekmo v članskem dresu pa je odigral maja 2012. V trenutni zasedbi zmajev je bil igralec z največ nastopi (134) v zeleno-belem dresu. Dosegel je šest golov, od tega polovico v letošnji sezoni.