Liga NLB

Nosilec Dobovčanov odhaja v Velenje?

Foto: Rok Jošt

Gorenje Velenje utegne v svoje vrste pripeljati še tretjo okrepitev. Po naših informacijah se v Šaleško dolino seli letošnji pomembni člen dobovskih rokometašev in občasni bosanski reprezentant Vladan Lončar.

Dobova ima za seboj odlično sezono. V minulih štirih letih se je ekipa vsakič borila za obstanek med rokometno elito, tokrat je bila blizu preboja v evropska tekmovanja. Sezono je zaključila na uspešnem petem mestu, kar nekaj nosilcev pa je vzbudilo zanimanje finančno boljših prvoligašev.

Izvedeli smo, da se Gorenje Velenje resno zanima za bosanskega ostrostrelca Vladana Lončarja, ki je za Dobovo letos dosegel 67 zadetkov in odigral 22 tekem. “Pogovori so v teku, a trenutno še nič ni uradnega,” nam je dejal Lončar.

Že pred tem so se velenjske ose okrepile z nekdanjim mladim reprezentantom Tilnom Sokoličem in otrokom kluba ter povratnikom iz Slovenj Gradca, Kenanom Pajtom.

More in Liga NLB