Mlajše kategorije

Mladi rokometaši novomeške Krke odhajajo na turnir v Zagreb

Ta konec tedna bodo mladi rokometaši novomeške Krke odšli na mednarodni turnir na Hrvaško v Zagreb, kjer se bodo pomerili z ekipami iz Hrvaške ter Bosne in Hercegovine.

MRK Krka Novo mesto bo imela na omenjen turnirju tri moštva, tj. dve ekipi mlajših dečkov in kadetsko moštvo.

Vodila jih bosta dva odlična trenerja David Lipoglavšek (v preteklosti vodil še RK Trimo Trebnje) in klubska legenda Robert Cvikl. Slednji je bil v mesecu decembru kandidat za najboljšega mladega trenerja leta 2017 v Sloveniji po izboru ŠD Šport, a je na koncu z 10.890 glasovi zasedel 3. mesto.

Kadeti za uvod proti Dubravi

Kadetska ekipa letnika 2002 bo tekmovanje začela šele v nedeljo, ko jo ob 11.06 čaka dvoboj proti hrvaški ekipi Dubrave. Poleg omenjenega kluba bo igrala še proti Maksimirju Pasteli, Ivanić Gradu ter Bedekovčini.

Letnik 2006 s kar dvema ekipama

Prva ekipa mlajših dečkov novomeške Krke bo nastopila v skupini B. Tam jo čakajo ekipe Dubrave, Maksimirja Pastele, Dugega Sela in Rugvie.

Medtem ko se bo druga ekipa pomerila z Izviđaćem iz Ljubuškega, Umagom, Maksimirjem Pastelo ter Dinamom Zagreb.

Turnir se začne jutri ob 9. uri, konča pa v ponedeljek nekaj po 17. uri oz. po finalni tekmi letnika 2004.