1. B DRL

Krško žaluje za dolgoletnim športnim delavcem

Foto: RK Krško

Krški rokometni klub je danes sporočil žalostno novico, da je svet prehitro zapustil dolgoletni športni delavec Borut Pečenko, ki je v tamkajšnjem rokometu pustil kar lep spomin.

Pečenko je bil dolga leta zvesti navijač Krčanov, ki so bili dolga leta redni član prvoligaškega tekmovanja, a zadnja štiri leta nastopajo v drugi ligi. Zdaj so na zelo dobri poti, da se znova vrnejo v elitni slovenski rokometni razred. Pa vendarle je Krčane doletela žalostna novica, da jih je prehitro zapustil Borut Pečenko, ki je bil velikokrat opravljal zapisnikarsko in šofersko vlogo.

»Sporočamo vam žalostno vest, da nas je prehitro zapustil naš dolgoletni športni sodelavec Borut Pečenko. Vrsto let je bil zvest navijač naših rokometašev in s svojim delom prispeval k razvoju rokometa v Krškem. Mnoga leta je pomagal kot zapisnikar, šofer. Spominjali se ga bomo kot dobrega prijatelja, in v mislih bo (za)vedno z nami. Mnogo je velikih stvari, od človeka večje pa je ni,« so sporočili iz krškega drugoligaša.

Celotni družini in svojcem izrekamo sožalje!

More in 1. B DRL