Uncategorized

Krimovke še vedno na vrhu Slovenije pri delu z mladimi

Večina mladinskih igralk si nabira izkušnje že v članski konkurenci. Foto: RK Krim Mercator

Dekleta so uradno zaključila sezono 2017/18. Po novem sistemu smo v vseh mlajših selekcijah spremljali finale za prvih šest mest, kar je nekoliko premešalo karte. Najuspešnejši pri delu z mladimi ostaja Krim Mercator, na stopničkah mu tokrat družbo dela kar devet različnih klubov, v članski kategoriji pa še dva, skupaj je medalje v tej sezoni tako osvojilo kar enajst klubov.

Krim Mercator je skupaj pobral tri zlate in štiri srebrne komplete medalj. Prvaki v posamezni kategoriji so postali še Žalec, Olimpija, Velenje in šola Alena Mihalja. Prva sta, poleg novomeške Krke, pot do odličij našla v dveh kategorijah.

ČLANICE
2. RK Zagorje