Connect with us

Reprezentančni rokomet

60 perspektivnih igralcev letnika 2004 pričenja reprezentančno pot

Foto: eleven.si

V torek, 29. oktobra, in sredo, 30. oktobra, bosta v Škofji Loki oz. Ivančni Gorici potekala treninga kandidatov za reprezentanco mlajših kadetov. Selektor Jani Klemenčič bo dal priložnost 60 perspektivnim rokometašem. 

Torek, 29. oktobra ob 14.45
Športna dvorana Poden, Škofja Loka

https:/si/si.gorenje.com/

Sreda, 30. oktobra ob 16.45

Športna dvorana OŠ Stična

Vabljeni igralci v Škofjo Loko
MARK ŠALAMON Škofljica Perkarna Pečjak
LUKAS LAMPE Koper
ANDRAŽ RETAR SVIŠ Ivančna Gorica
MARK FERJAN Mokerc KIG
ALEN BEGIČ ZBAČNIK Riko Ribnica
ŽAN NADAREVIĆ Koper
ALEN GAČNIK Mokerc KIG
BLAŽ ŠNAJDAR Škofljica Perkarna Pečjak
TIMON ČERNETIČ Koper
MARKO RIBIČ Kronos
GAŠPER DERLINK Urbanscape Loka
ANŽE RUPERT Mokerc KIG
LUKA UDOVČ Krka
TINEJ OSTRC Butan plin Izola
DAVID SKUBIC SVIŠ Ivančna Gorica
NACE ZAJC Krka
BLAŽ BEDENČIČ Škofljica Perkarna Pečjak
VID WOSTNER Mokerc KIG
LOVRO OMAN Urbanscape Loka
LUKA MUHIČ Krka
TIMOTEJ DRNOVŠEK Mokerc KIG
ARIJAN KOVAČEVIČ LL Grosist Slovan
DAVID BOLHA Mokerc KIG
LUKA STANONIK Urbanscape Loka
TINE LEVEC LL Grosist Slovan
ALEN JEREB Krka
LUKA ZUPAN HerzŠmartno
ŽAN KORŽE LESJAK Celje Pivovarna Laško
JURIJ LOVŠIN Celje Pivovarna Laško
TIM KRŽIN LL Grosist Slovan
Vabljeni igralci v Ivančno Gorico
JAN ČEŠEK Celje Pivovarna Laško
IAN MESAREC Celje Pivovarna Laško
NACE LESJAK NOTESBERG Gorenje Velenje
MARK FERJAN Mokerc KIG
MATIJA PRAH Dol TKI Hrastnik
ANŽE HREN Celje Pivovarna Laško
ANDRAŽ STANIČ Rudar
MARKO HORVAT Gorenje Velenje
ŽAN HLIŠ Celje Pivovarna Laško
LEON ŠKRINJAR Metlika
RENE PERŠE Slovenj Gradec
LUKA ZUPAN Herz Šmartno
TILEN KRPAČ Celje Pivovarna Laško
MALIK MLIVIĆ Gorenje Velenje
NEJC MOŠKOTELEC Radovljica
DIN ŠISTEK Ljubljana
MARTIN BOŽIČ LL Grosist Slovan
MARTIN PEČARIČ Metlika
JAKA JURŠIČ Gorenje Velenje
NAL COKAN Slovenj Gradec
NEJC HRIBERŠEK Celje Pivovarna Laško
NAL ROŠ OMAHEN SVIŠ Ivančna Gorica
GAŠPER MIHELIČ Riko Ribnica
VID KOMPARE SVIŠ Ivančna Gorica
ŽIGA BELEJ Celje Pivovarna Laško
MARK ADAMIČ Riko Ribnica
NEJC CENTRIH Celje Pivovarna Laško
ALJAŽ SUPOVEC Gorenje Velenje
FRANCI TOŠ ANTLEJ Gorenje Velenje
MAKS KOLARIČ SVIŠ Ivančna Gorica

Advertisement

More in Reprezentančni rokomet