1. SNL

V Celje ne prihaja Dalibor Volaš, temveč nekdanji up milanskega Interja!

Foto: NK Celje

Ali bo ta okrepitev zelo pomagala moštvu v drugem delu sezone!?

Vodstvo celjskega prvoligaša v teh dneh pospešeno razmišlja o oblikovanju članskega moštva za drugi del tekmovalne sezone. Jasno je, da bo doživelo nekaj sprememb. Prva se je zgodila že danes. Po šestih letih in pol se namreč v Celje vrača Rok Štraus. Tridesetletni nogometaš je v preteklosti igral za mlado ekipo Interja, januarja 2008 pa je prvič oblekel dres Celja, ki ga je zatem nosil tri leta in pol. Odigral je 86 tekem in dosegel 8 golov. Pot ga je zatem peljala v Cracovio, grški Ergotelis, Lodz, tudi na Japonsko, kjer je bil član Jokohame, nazadnje pa je igral v Litvi za Utenis. “Občutki ob povratku so zelo lepi, saj sem vesel, da sem znova v Celju. Tukaj se ni veliko spremenilo, potem ko v klubu poznam ljudi, tudi nekatere igralce. Verjamem, da s prilagajanjem ne bo težav,” je z zadovoljstvom dejal Rok Štraus, ki je s celjskim klubom pogodbo podpisal do 31. maja 2020.