Prestopi

Slovenski supertalent na radarju Barcelone!

Foto: Slavko Kolar/ŠD Šport

Slovenski supertalent na radarju Barcelone!

Po poročanju številnih rokometnih medijev se letošnje poletje obeta nov megaprestop. Za talentiranega celjskega viteza Domna Makuca se namreč resno zanima slovita Barcelona.

Sin nekdanjega članskega reprezentanta Simona Makuca je rokometno pot začel v Kozini, od koder se je v Celje preselil leta 2015. Hitro je postal redni član prve ekipe, prav tako pa že v rosnih letih kazal podobne predstave kot nekdanji virtuoz Ivano Balić.

Za sabo ima kar nekaj dobrih partij, tako v EHF Ligi prvakov kot domačem prvenstvu, medtem ko utegne junija igrati v osmini finala proti poljskim Kielcam. Za prihajajočo sezono je vzbudil zanimanje katalonske Barcelone, s katero naj bi že podpisal pogodbo. Na položaju organizatorja igre bo zamenjal izkušenega Raula Entreriosa, ki se utegne preseliti v pokoj.

Glavni urednik rokometnega portala ŠD Šport

More in Prestopi