Uncategorized

Ljubljančani suvereno proti Grosupeljčanom

Rokometaši MRK Ljubljane so prikazali novo odlično predstavo in z borbeno igro suvereno ugnali Grosuplje z izidom 33:20.

Ljubljančanom v letošnji sezoni kaže zelo dobro. Že nekajkrat so prikazali zares odlično igro, v devetih kolih zmagali štirikrat in enkrat remizirali, danes pa vpisali že peto zmago. Četa Bojana Čotarja ima na svojem računu po desetih tekmah kar trinajst točk.

Grosupeljčani brez moči na Galjevici

https:/si/si.gorenje.com/

Domačini so odlično krenil v današnjo tekmo in hitro pokazali, da jim tokrat ne bo para. V grosupeljski obrambi so se luknje kar vrstile, prednost pa je v 8. minuti znašala že +4 (5:1). Trener Aksentijevič je bil primoran reagirati z minuto odmora, a ta nikakor ni pomagala. Tudi po drugi, katero je gostujoči strateg vzel v 16. minuti pri izidu 11:3, se gostje niso znašli in domača zasedba je mirno stopnjevala prednost. Na odmor je odšla z vodstvom 16:6.

Bojan Čotar trenutno zelo dobro vodi ljubljansko zasedbo. Foto: Dominik Pekeč/ŠD Šport

V drugem polčasu je priložnost med domačima vratnicama dobil tudi Luka Pikovnik in dopolnil vratarski uspeh Jake Glavana. Grosupeljski rokometaši so sicer držali enak zaostanek, a ljubljanski fantje so še naprej polnili gostujoči mrežo in tekmo dobili z rezultatom 33:20.

Ljubljančane v naslednjem krogu čaka sosedski derbi z Mokercem, Grosuplje pa bo doma gostilo Škofljico Pekarno Pečjak.