1. B DRL

Krško prevzema Ale Kukavica

Krčani bodo sezono nadaljevali z novim trenerjem. Foto: RK Krško

Krški rokometaši bodo letošnjo sezono po reprezentančno-prazničnem premoru nadaljevali pod taktirko novega trenerja. Uprava kluba se je sporazumno razšla z nekdanjim reprezentantom in pomočnikom selektorja v slovenski izbrani vrsti Urošem Šerbcem, zdaj pa ekipo prevzema Ale Kukavica, ki je do sedaj opravljal vlogo sekretarja kluba.

Krčani so se s Šerbcem razšli zaradi nezadovoljivih rezultatov v zadnjem obdobju. Dvakrat so izgubili (Grosuplje, Črnomelj) in remizirali proti Brežicam, zato se je vodstvo odločilo za spremembo na trenerskem stolčku posavskega drugoligaša.

Odslej bo ekipo vodil nekdanji trener Brežic Ale Kukavica. Slednji je nazadnje deloval kot glavni operativec posavskega drugoligaša, zdaj pa bo varovance po petih letih želel popeljati v Ligo NLB. Na klopi bo debitiral že drevi, ko bodo Krčani v domači dvorani vodili Herz Šmartno.

https:/si/si.gorenje.com/

V prihodnjih dneh bomo objavili daljši pogovor z novim trenerjem Krškega.

More in 1. B DRL