Uncategorized

Druga liga v prihodnji sezoni s 13 klubi

LL Grosist Slovan je postal prvak 1. B DRL v minuli sezoni. Foto: Dominik Pekeč/ŠD Šport

Drugoligaši so na današnji seji združenja potrdili, da bo 1. B DRL v prihodnji sezoni štela 13 klubov.

Prvoligaši so pred dobrim tednom dni potrdili 14-članski format v elitnem razredu, medtem ko so drugoligaši danes na Rokometni zvezi Slovenije potrdili 13-člansko konkurenco.

Med elito sta napredovala LL Grosist Slovan in Ljubljana, iz tretje lige pa se bosta pridružila trenutni aktualni prvak Sevnica ter Pomurje.

»Na seji združenja klubov 1. B DRL, ki pravkar poteka, smo se klubi odločili, da bo v tekmovalni sezoni 2020/2021 naša liga štela 13 članov,« so sporočili iz seje na Rokometni zvezi Slovenije.

SEZNAM KLUBOV V 1. B DRL (SEZONA 2020/2021): RK Mokerc-KIG, RK SVIŠ Ivančna Gorica, RK Dol TKI Hrastnik, RK Krško, RK Drava Ptuj, RD Rudar Trbovlje, RK Brežice, RD Herz Šmartno, RK Črnomelj, RK Grosuplje, ŠRD Škofljica Pekarna Pečjak, RK Sevnica, RK Pomurje.

More in Uncategorized