1. B DRL

V SVIŠ se vrača tvorec največjega klubskega uspeha

Aksentijevič je nazadnje vodil grosupeljske rokometaše. Foto: Dominik Pekeč/ŠD Šport

V SVIŠ se vrača tvorec največjega klubskega uspeha

Ivančani so včeraj pričeli s pripravami na novo tekmovalno sezono. Znano je, da se po dveh sezonah poslavlja trener vratarjev Stanko Zupančič, ki ga bo v tej vlogi zamenjal glavni tvorec največjega klubskega uspeha – uvrstitve v finale pokala Slovenije 2014, Miloš Aksentijevič.

Aksentijevič je ivanški rokometni javnosti zelo dobro znano trenersko ime. V klub je prišel že pred dobrimi 15 leti, ko so ivanški rokometaši kar nekaj sezon zapored igrali med slovensko rokometno elito. V sezoni 2013/2014 je kot glavni trener popeljal moštvo do finala slovenskega pokala, kar še vedno šteje za največji uspeh v zgodovini kluba.

Po novem bo desna roka glavnega trenerja Aleksandra Polaka, ki je bil v zgodovinski sezoni denimo kapetan članske ekipe. Prav tako se v moštvo po šestih letih vrača še en člen zlate zasedbe, Klemen Sašek.

Aksentijevič bo v novi sezoni sicer prevzel vlogo trenerja vratarjev, obenem pa bo deloval s selekcijama starejših dečkov A in B.

More in 1. B DRL