1. B DRL

Steber obrambe Rika Ribnice v drugo ligo?

Mitja Nosan je v Ribnico prišel iz vrst Gorenja Velenja, po novem naj bi igral v drugi ligi. Foto: Dominik Pekeč/ŠD Šport

Steber obrambe Rika Ribnice v drugo ligo?

Ribničane po naših informacijah zapušča še en pomembni člen zadnjih sezon. Kot smo uspeli izvedeti, je bil Mitja Nosan tik pred dogovorom z Mokercem, a naj bi bitko zanj dobila Škofljica.

Nosan je rokometno pot začel v Riku Ribnici, od koder se je pri rosnih 19 letih odpravil v Gorenje Velenje. Nato je dve sezoni igral v Škofji Loki ter se ponovno vrnil v Velenje. Član Gorenja je bil med letoma 2012 in 2017, zadnje tri sezone pa je nosil pomembno obrambno vlogo v Ribnici.

Kot smo uspeli izvedeti, je bil le še korak do podpisa pogodbe z ižanskim drugoligašem, a je prestop padel v vodo. Po naših informacijah pa je bitko zanj dobila Škofljica Pekarna Pečjak in z Nosanom dobila velikansko okrepitev za prihodnjo sezono. Pričakovati gre, da bo Nosan sklenil t.i. odprto pogodbo, ki mu ob morebitni ponudbi iz tujine ali Lige NLB omogoča predčasen odhod.

Glavni urednik rokometnega portala ŠD Šport

More in 1. B DRL